banner isbank

Hakem Duyurular

Kocaeli Hakemleri Toplantısı

c4171e17-9e5d-4a20-9557-54de68006d3d

2017-2018 Hakem Görevlendirmesi

dikkat22017-2018 Etkinlik Döneminde, İlimizdeki turnuvalarda görev almak isteyen hakemlerimiz , linkteki belgeyi  en kısa sürede doldurarak  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  ve  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adreslerine göndermeleri gerekmektedir.
Yeni dönemde görev alacak hakemlerimize şimdiden başarılar dileriz.
dockocaeli_hakem_bilgi_formu.doc

2017 Hakem Gelişim Kursu Tamamlandı

gelisim15-16-17Eylül 2017 tarihlerinde Merkez ilçemiz İzmit'te,İzmit Sivil Toplum Merkezinde eğitmenliğini IA-FI Aykut İlker METE tarafından gerçekleştirilen Hakem Gelişim Kursu tamamlandı. Kurs yöneticiliğini il temsilcimiz Ahmet AÇIKGÖZ 'ün yaptığı Kursa katılan tüm hakemlerimizi tebrik ederiz.
Fotoğraflar haberin devamındadır.....
pdfSONUÇLAR

Devamını oku...

HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ 15-16-17 EYLÜL 2017'de

il hakemi kokardKAYITLAR BAŞLAMIŞTIR.....yeni
15-16-17Eylül 2017 tarihlerinde Merkez ilçemiz İzmit'te,İzmit Sivil Toplum Merkezinde (fuar içi) TSF Merkez Hakem Kurulu tarafındanHakem Gelişim Kursuaçılması planlanmıştır. Kursa katılmak için TSF Hesabına yatırılacak katılım ücreti dekontu (50 TL)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  e-posta adresine gönderilmesi gereklidir.  Aday hakemlerin İl hakemi olabilmesi ve İl hakemlerinin ulusal hakem normu alabilmesi için Hakem gelişim semineri düzenlenecektir.Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.
Dekont + imzalı dilekçe kurs başlagıcında İl Temsilcisine teslim edilecektir. Başvuru koşulları ve dilekçeye haberin devamından ulaşabilirsiniz. Başvurular başlamıştır.
Katılım Koşulları docDilekçe Sivil Toplum Merkezi Harita(Fuar içi) 

GÜNCEL KATILIMCI LİSTESİ HABERİN DEVAMINDADIR....Güncelleme 25.08.2017 yeni

Devamını oku...

İlçe Temsilciliklerimiz

KocaeliHarita

Bilgi Sistemleri

FACEBOK2
banner lisans
banner ukd
ELO
banner mavikale2
banner turkbase

Günün Sorusu

Konaklama