banner isbank
yeniGüncel Etkinlik Takvimi için Link: 

Satranç Haberleri

Kayıtlar uzatıldı

2019 kayitTürkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonaları kayıtları 17 Ocak Perşembe günü saat 17.00’ye kadar uzatılmıştır.

Satranç ailemizin bilgilerine sunarız.

Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası

Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası

Türkiye Emektarlar Satranç Şampiyonası

 

DUYURU

dikkat2Antalya ya gidecek ve kayıt yaptıran Şampiyona Sayfası tüm,(küçükler yıldızlar ) sporcular aşağdaki formları doldurmaları gerekmektedir. İlimiz genelinde doğrudan katılım hakkı kazanan(Şampiyonaya il / ilçe yarışmalarına katılarak, yarışmayı tamamlayan tüm lisanslı sporcular şampiyonaya doğrudan katılım hakkı elde edeceklerdir) ve kayıt yaptıran tüm sporcularımızın ekte bulunan  Kafile  İle Beraber ve Kendi İmkanları Seyahat Edecek 18 Yaşından Küçükler İçin veli izin belgesini doldurarak  Kocaeli Satranç İl Temsilcisi Ahmet AÇIKGÖZ e  son tarih 10.01.2019 Perşembe gününe kadar iki belgeyi de bırakmaları gerekmektedir . Valilik onayına sunulacak.Kafile listesinde olmayanlar sampiyonaya katilamayacaktır.

Bilgi için :  Ahmet AÇIKGÖZ 0530 770 65 41 Antalya kafile WhatsApp grubumuz.

docKAFiLE_iLE_SEYAHAT_VELi_iZiN.doc docKENDi_iMKANLARIYLA_SEYAHAT_VELi_iZiN.doc

DUYURU

Lisans Bilgi sisteminde yapılan değişiklikle yeni dönemde vize yenileme ve yeni lisans  başvurularında istenen raporda dikkat edilecek hususlar:Rapor ve Protokol No,Doktor Kaşesi ve Diploma No bilgisi, İmza, Kaşe olması, Satranç Sporu yapmasına diye yer alması konusunu ve veli izin belgesinde telefon no bilginizin olumsuz duruma karşılık  yer alması, işlerimizi kolaylaştıracaktır. Belgelerin sisteme yüklenmesi ve il Temsilciliğine ulaştırılması gerekmektedir

TEBRİK

ali zer2İlimiz FIDE hakemlerimizden FA Ali Özer terfi alarak uluslararası hakemlerimizden (IA) olmuştur. Kendisini Kocaeli Satranç Ailesi adına tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Vefat ve Başsağlığı

siyah
İlimiz sporcu ve antrenörümüz, eski TSF eğitim kurulu başkanı değerli abimiz sayın M. Aşkın TAŞAN bey,in muhterem babası M.Nurettin TAŞAN    (01.07.1922   -   02.10.2018) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kocaeli Satranç ailesi olarak merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz..

Aşkın beyin babasına son mesajı;
CUMHURİYETİN ASİL VE ONURLU EVLADI !
İlk nefesini 'İNSAN' olarak aldı ve öylece yaşadı. CUMHURİYETE, onun değerlerine ve çok değer verdiği ailesine sadık kaldı ve onları hep korudu.
Onu çok seven eşinin ve kızının kollarında huzur içinde ve yine  'İNSAN' olarak  son nefesiyle aramızdan ayrıldı.
 Sevenlerinin gönlünde nurlar ve  huzur içinde içinde uyuyacak.
ELVEDA BABACIĞIM.

Banner - Market

tsf market_ban

İlçe Temsilciliklerimiz

KocaeliHarita

Bilgi Sistemleri

FACEBOK2
banner lisans
banner ukd
ELO
satranc akademi
banner mavikale2
banner turkbase
ETKINLIK TAKVIMI

Günün Sorusu

Konaklama