banner isbank
yeniGüncel Etkinlik Takvimi için Link: 

Satranç Haberleri

ANTRENÖR ve SPORCULARIMIZIN DİKKATİNE

ANTRENÖR ve SPORCULARIMIZIN DİKKATİNE

Sporcu ve antrenörlerimizin gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Satranç Eğitiminde Bilgisayar Yazılımlarının Kullanımı (Chessbase Eğitimi) Semineri” 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde ORDU ilinde Radisson Blu Hotel'de düzenlenecektir.

Söz konusu eğitim ile oyuncu ve antrenörlerin yaptığı çalışmalardabilgisayar yazılımlarından etkin olarak faydalanabilmesi maksadıylatemel tekniklerinin öğretilmesi amaçlanmaktadır.

Devamını oku...

HAKEMLİK KURSLARI

14-15-16 Haziran 2019 tarihlerinde İzmit Fuar Alanı Sivil Toplum Merkezi'nde Aday Hakem Kursu ve 21-22-23 Haziran 2019 tarihlerinde Gelişim Kursu açılacaktır. Gelişim Kursuna katılabilmek için bir yıl öncesinde aday hakemlik kursuna katılmış olmak ve başarılı olmak şartı aranmaktadır. Gerekli bilgilendirmeler ekte sunulmuştur. Evraklarınızı İl Temsilciliği ile irtibata geçerek kurs öncesi teslim etmeniz gerekmektedir.  Ahmet AÇIKGÖZ 0530 770 65 41


Aday Hakem Kursu Bilgilendirme                                            Gelişim Kursu Bilgilendirme

ANTRENÖRLÜK KURSLARI

Temmuz ayı içerisinde Kocaeli de 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük ve 2. Kademe Antrenörlük Kursları planlanmaktadır. Katılmak isteyenler 30 Nisan 2019 saat:17:30 kadar sadece dilekçe doldururak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri gerekmektedir. KURS ÜCRETİ YATIRILMAYACAKTIR. Yeterli sayıya ulaşırsa kurs açılacak, kurs ücreti yatırılması istenecek (1. kademe 750,00 TL- 2. Kademe 1.250,00 TL dir) ve e-devlet üzerinde başvurular alınacaktır. 1. Kademe kursu 10 gün, 2. kademe kursu 15 gün sürmektedir. Kursta devamsızlık yoktur ve gün boyu sürmektedir.

kurs_basvuru_dilekce.doc                    1._kademe_antrenr_kurs_bilgi.doc                    2._kademe_antrenr_kurs_bilgi.doc

Türkiye Kulüpler Şampiyonası İl – Yöre Yarışmaları ve Türkiye Küçükler Yıldızlar Takım Turnuvaları

duyuruDUYURU
Türkiye Kulüpler Şampiyonası İl – Yöre Yarışmaları ve Türkiye Küçükler Yıldızlar Takım Turnuvaları İl Yarışmaları yönergeleri yarışma sayfalarında yayınlanmıştır. 

Değerli Kulüp Temsilcilerimiz;
        İl Yarışmaları takvimi gereğince; *Kulüplerin Ana Listelerinin koordinatörlere teslimi - 01.03.2019 - 04.03.2019* tarihleri arasındadır. Kulüplerimiz, linkte bulunan *şablon ana liste bildirim formunu* indirip doldurduktan sonra bu tarihler arasında İl Temsilcilerimiz/İl Koordinatörlerimiz ile paylaşmalıdırlar.
Bilgilerinize.

xls2019_TKS_Takim_ve_Sporcu_Bildirim_Formu.xls

xls2019_TKY_Takim_ve_Sporcu_Bildirim_Formu.xls

http://kulupler.tsf.org.tr/
http://tky.tsf.org.tr/

pdfkulüpler_yönerge.pdf
pdfküçükler_yıldızlar_takım.pdf
yeni1
TAKIM LİSTELERİ
xlsU12_G-tekberger_KOCAEL_Takim_listesi.xls
xlsU18_G-ciftberger_KOCAEL_Takim_listesi.xls
xlsU18_K-ciftberger_KOCAEL_Takim_listesi.xls
Kulüplerin, yayınlanan ana listeler için teknik kurula itiraz süresi 18.03.2019 pazartesi günü saat 17:00'de sona ermektedir.* İtiraz adresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. dir.

2019 TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR SATRANÇ ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

Satrançta Türkiye’nin şampiyonları belli oldu. Türkiye İş Bankası’nın ana sponsoru olduğu Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen ve Türkiye’nin 81 ilinden 7'den 77'ye her yaş grubundan katılımın olduğu şampiyona tamamlandı.Kocaeli ilimizden Milli Takım Havuzuna giren sporcumuz,
*Ecrin Zeycan Şahin 9 yaş kızlar 5.si
*Yağmur Görücü 10 yaş kızlar 5.si
*Cemal Arda Bilir 10 yaş genel 11.si
Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıca ilimizi temsilen görev alan hakemlerimizi de tebrik ederiz.
Fotoğraflar için Tıklayın

Devamını oku...

Banner - Market

tsf market_ban

İlçe Temsilciliklerimiz

KocaeliHarita

Bilgi Sistemleri

FACEBOK2
banner lisans
banner ukd
ELO
satranc akademi
banner mavikale2
banner turkbase
ETKINLIK TAKVIMI

Günün Sorusu

Konaklama