banner isbank

Satranç Haberleri

DUYURU

dikkat2Antalya ya gidecek ve kayıt yaptıran sporcular aşağdaki formları doldurmaları gerekmektedir. İlimiz genelinde doğrudan katılım hakkı kazanan sporcularımızın ekte bulunan  Kafile  İle Beraber ve Kendi İmkanları Seyahat Edecek 18 Yaşından Küçükler İçin veli izin belgesini doldurarak İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi EMRE Beye son tarih 05.01.2018 Cuma gününe kadar bırakmaları gerekmektedir . Valilik onayına sunulacak.Kafile listesinde olmayanlar sampiyonaya katilamaz.

docKAFiLE_iLE_SEYAHAT_VELi_iZiN.doc docKENDi_iMKANLARIYLA_SEYAHAT_VELi_iZiN.doc

Hendek Duru Satranç Kulübü Turnuvası


20171203 1815242-3 Aralık 2017 tarihinde Adapazarı Hendek de yapılan turnuvada ilimiz sporcularından A kategorisinde Bedirhan Bekri 6 da 6 yaparak 1. olup tablet hediyesine hak kazanmıştır.Aynı kategoride 2 olan sporcumuz Cemal Arda Bilir bisiklet kazanmıştır.Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
20171203 182042

MHS DUYURUSU

duyuruu.pngDeğerli hakemlerimiz;

Yakın bir zamanda kullanıma açtığımız MHS (Merkezi Hakem Sistemi) girişleri devam etmektedir. Güncel verilerle 2000 civarı vizeli hakemimizin 1100'ü sisteme girişlerini tamamlamışlardır. TSF etkinlik takvimindeki Ulusal ve Uluslararası yarışmalarda MHS'deki hakemlerimiz arasından görevlendirme yapılacağından tüm hakemlerimizin MHS'ye kayıt olmaları gerekmektedir. (Banka hesap bilgisi, fotoğraf, güncel e-posta adresi, güncel cep telefonu numarası gibi bilgiler eksiksiz olmalıdır.)

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonaları sistemde açılmış olup, 15 Aralık 2017 tarihine kadar talepte bulunan hakemlerimiz arasından MHK tarafından atama yapılacaktır.

Talepler doğrultusunda MHK tarafından seçim yapılırken aşağıdaki hususlar da (önem sırası olmaksızın) dikkate alınacaktır.

  • İldeki MHS'ye kayıtlı hakem sayısı
  • İline aktif hakemlik katkısı
  • Benzer yarışma tecrübesi ve deneyimi
  • İl temsilciliklerinin yazılı önerisi
  • Gelişim seminerlerine katılım ve başarı durumu
  • İllerden gelen başhakem ve gözlemci raporları
  • İlin satrançta gelişmişlik önceliği

2017 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KOCAELİ OKULLAR ARASI BİREYSEL SATRANÇ LİGİ 1'Cİ ETAP TAMAMLANDI

satran ligi_bilbordKocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili
Zekeriya ÖZAK 
Spor Şube Müdürü
Ziyaülhak SARIGÜL
Derince Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü
Yusuf YÜKSEL
Beye , Belediye Ekibine , Antrenörlerimize ve velilerimize Kocaeli Satranç ailesi adına teşekkü ederiz.

FOTOĞRAFLAR

2018 Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası

yildizlar2018 Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası 20 - 26 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya, Kemer Rixos Sungate Otel'te gerçekleştirilecektir. 

Turnuva Sayfası

İlçe Temsilciliklerimiz

KocaeliHarita

Bilgi Sistemleri

FACEBOK2
banner lisans
banner ukd
ELO
banner mavikale2
banner turkbase

Günün Sorusu

Konaklama