banner isbank
yeniGüncel Etkinlik Takvimi için Link: 

Kulüplerimize ve sporcularımıza başarılar!

2018 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası nda ilimizi temsil edecek Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu Spor Kulübüne,

26 Haziranda başlayacak 6. Uluslararası Çeşme Açık Satranç Turnuvasında KocaeliBüyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü sporcuları Büşra Arığ, Süha Özel, Çenesuyu Plajyolu Spor Kulübü sporcusu Burak Çolak ve bireysel olarak katılan Erdem Öner,

2 Temmuzda başlayacak Türkiye Gençler Satranç Şampiyonasında Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu Spor Kulübü sporcusu Oğuzhan Ertekin,

23 Temmzuda başlayacak Çubuk Belediyesi 4. Uluslararası Satranç Turnuvasında Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu Spor Kulübü sporcuları Gamze Ark, Arif Ark, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü sporcuları Emre İşçi, Yağmur Görücü, Gölcük Belediye Spor Kulübü sporcusu Kerem Çiftçi, Altın Çocuklar Satranç Spor Kulübü sporcusu Zeynep Çiftçi, D4 Satranç Spor Kulübü Derneği sporcuları Orhan Turan, Furkan Güleşçe, bireysel olarak katılan Yusuf Eren Melek, Cemal Arda Bilir, Muhammed Tuna Bilir, Bedirhan Bekri, Ecrin Zeycan Şahin mücadele edecekler.  

Liglerde ise 9 Temmuzda başlayacak Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonasında ikinci lige çıkmak için Derince Turgut Reis İlköğretim Okulu Spor Kulübü, 15 Temmuzda başlayacak Türkiye Satranç İkinci Liginde ise birinci lige çıkmak için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü mücadele edecekler.

Tüm sporcu ve kulüplerimize başarılar diliyoruz ve okulların yaz tatiline girdiği günlerde mutlu haberlerini bekliyoruz.

Banner - Market

tsf market_ban

İlçe Temsilciliklerimiz

KocaeliHarita

Bilgi Sistemleri

FACEBOK2
banner lisans
banner ukd
ELO
satranc akademi
banner mavikale2
banner turkbase
ETKINLIK TAKVIMI

Günün Sorusu

Konaklama