banner isbank
yeniGüncel Etkinlik Takvimi için Link: 

2018 KOCAELİ İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

il birinciligi_afis29.11.2017-03.12.2017 Tarihinde ŞEHİT POLİS RECEP TOPALOĞLU SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ SALONUNDA yapılacaktır. Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2017-2018 yılı vizesi yapılmış, 2011 ve öncesinde doğan sporcular katılabilir.
DÜŞÜNME SÜRESİ : 90’+30’’ EKLEMELİ TEMPO ile oynanacak Turnuva sonuçları ELO/UKD Hesaplamalarında kullanılacaktır. Başvurular www.kocaeli.tsf.org.tr adresinden online kayıt butonundan yapılacak. Son başvuru:27.11.2017 SAAT : 17.00 Başvurular 06.11.2017 Saat:10:00 da açılacaktır. Online kayıt yaptırmasına rağmen Turnuvaya katılamayacak olan sporcularımızın adı soyadı turnuva adı ve geçerli mazeretlerini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atarak, kayıtlarının silinmesi istemeleri rica olunur. Turnuvayla ilgili detaylı bilgi için Turnuva Yönergesini okuyunuz.
Bu turnuva İl birinciliği yaş grupları değildir. İl birinciliği yaş gruplarına bakınız. Turnuva tek kategoride yapılacaktır.  
fide id olmayan sporcular kayit kontrol sirasinda daha once fideye gonderilmemis, gecerli, kendilerine ait bir mail adresi vermeleri gerekmektedir. 
Lütfen turnuvaya kayıt olmadan önce tur saatlerini ve yönergeyi inceleyiniz. 
FOTOĞRAFLAR docHAKEM GÖREV pdfYÖNERGE xlsEŞLENDİRME-SONUÇ

Banner - Market

tsf market_ban

İlçe Temsilciliklerimiz

KocaeliHarita

Bilgi Sistemleri

FACEBOK2
banner lisans
banner ukd
ELO
satranc akademi
banner mavikale2
banner turkbase
ETKINLIK TAKVIMI

Günün Sorusu

Konaklama